Etap III – Opis inwestycji

Oferujemy Państwu mieszkania posiadające unikalne cechy pozwalające wyróżnić je na kołobrzeskim rynku nieruchomości. Spółka nasza wykorzystując posiadane doświadczenie długo analizowała projekt na etapie koncepcyjnym starając się aby nasze mieszkania były jak najbardziej przyjazne dla lokatorów.
Ciekawym rozwiązaniem jest ogólnodostępny dla mieszkańców taras na części dachu budynku Będzie on miał powierzchnię około 130 metrów kwadratowych i zapewne będzie on idealnym miejscem na towarzyskie spotkania sąsiadów czy bezpieczne zabawy dzieci np. w piaskownicy. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się na naszym II etapie osiedla, gdzie mieszkańcy chętnie korzystają z już istniejącego tarasu. Niezależnie od tarasu każde mieszkanie posiadać będzie balkon (mieszkania na parterze prywatne ogródki), który pozwoli na ustawienie stolika lub wystawienie suszarki z praniem.
Lokalizacja budynku zapewnia ciszę i spokój. Dodatkowo nasz budynek graniczy z terenem jaki przeznaczony jest na park miejski co potwierdzone jest zapisami w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Po pierwsze oznacza to, że w najbliższej okolicy nie powstanie już żaden inny budynek, a po drugie – po powstaniu parku zapewni jeszcze większy komfort mieszkania. Z racji, że okoliczne tereny również posiadają uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego i są one przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową lub edukacyjną wiadomo, że w najbliższej okolicy nie powstaną żadne uciążliwe zakłady przemysłowe czy też inne niepożądane obiekty tj. cmentarze czy oczyszczalnie ścieków itd.
Poza unikatowym rozwiązaniem w postaci tarasu na dachu, dla wygody mieszkańców budynek posiadać będzie wiele innych pożądanych cech takich jak, ciepło z węzła cieplnego z MEC, okablowanie światłowodowe, komórki lokatorskie, monitoring, wentylację mechaniczną czy windę. Ciepło oraz ciepła woda dostarczana będzie z węzła cieplnego kołobrzeskiej elektrociepłowni – pozwoliło to na wyeliminowanie gazu, którego w budynku w ogóle nie będzie.
Wszystkie mieszkania posiadają własne komórki lokatorskie, zlokalizowana na tym samym piętrze co mieszkania. To rozwiązanie jest bardzo wygodne dla mieszkańców, którzy mają dodatkową powierzchnię bardzo blisko mieszkania.
Budynek posiada połączone ze sobą dwie klatki schodowe, przy głównym wejściu będzie elektryczna winda ułatwiająca szybkie poruszanie się pomiędzy kondygnacjami.
Na lepszy komfort mieszkania wpłynie zastosowana wentylacja mechaniczna w budynku. W przeciwieństwie do zazwyczaj stosowanej grawitacyjnej – wentylacja mechaniczna jest skuteczna i działa niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz.
Dla wygody mieszkańców oferujemy pomoc w wykończeniu swojego wymarzonego mieszkania POD KLUCZ. Szczegóły tego programu niedługo znajdą się na naszej stronie www.
Wszystkie zakładane wymiary mieszkań są podane zgodnie z normą PN- ISO 9836. Oznacza to pomiar dokonany już po położeniu tynku na ścianach czyli rzeczywistą powierzchnię lokalu.

Grunt pod budynkiem nie jest formą użytkowania wieczystego, a własnością, więc mieszkańcy nie będą ponosić z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów

Obecnie powstaje trzeci, ostatni etap naszego osiedla. Po jego zakończeniu zostaną uporządkowane wewnętrzne drogi dojazdowe oraz wykonane nasadzenia drzew i krzewów.
Całe osiedle stworzy wtedy spójną całość i będzie cieszyć obecnych i przyszłych mieszkańców.